קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

חותמת שעווה - גריפינדור

משלוח חינם בקנייה מעל 300₪ (נקודת חלוקה)

(זמני אספקה: 6 - 2 ימי עסקים בהתאם לאזור המגורים)
חותמת שעווה - גריפינדור
חותמת שעווה - גריפינדור
₪189.00
  • מלאי: קיים במלאי
  • דגם: NN7087
  • מק"ט: 849421002930

מוצרים קשורים

סט סיכות מרהיב ומיוחד עם שלל דמויות וסמלים מעולמו של הארי פוטר! סיכות מדליקות מתאימות לאיבזור חולצות , גקטים , תיקים ארנקים וכו’ מוצר מושלם למתנה , ..
₪20.00
סט סיכות מרהיב ומיוחד של הסמלים האהובים מבית כראמל! סיכות מדליקות מתאימות לאיבזור חולצות , גקטים , תיקים ארנקים וכו’ מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמ..
₪25.00
כיסוי כרטיסים מרהיב ומיוחד של הדמויות האהובות מבית כראמל! כיסוי מדליק של כראמל, רובי, אל-אל וגול המתאים לרב קו, אשראי ולשלל כרטיסים. מוצר מושלם למתנ..
₪20.00
כיסוי כרטיסים מרהיב ומיוחד של הדמויות האהובות מבית כראמל! כיסוי מדליק של כראמל על רקע פסים צבעוניים המתאים לרב קו, אשראי ולשלל כרטיסים. מוצר מושלם ל..
₪20.00
כיסוי לדרכון מרהיב ומיוחד של הדמויות האהובות מבית כראמל! כיסוי מדליק של כראמל על רקע פסים צבעוניים המתאים לדרכון. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכר..
₪25.00
כיסוי כרטיסים מרהיב ומיוחד של הדמויות האהובות מבית כראמל! כיסוי מדליק של מיקס דמויות כראמל המתאים לרב קו, אשראי ולשלל כרטיסים. מוצר מושלם למתנה , אס..
₪20.00

תאור המוצר

חותמת שעווה - גריפינדור מרהיבה ומיוחדת בעיצוב בית האומץ לב והתושייה, על שם גודריק גריפינדור הלוחם האמיץ ומייסד הוגוורטס!

כל אחד בבית הספר ירצה חותמת שעווה קסומה שכזאת!

מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.

עשוי מתכת יצוקה, שעווה כלולה.

גובה בערך 10 ס"מ

תגיות: הארי פוטר

נא לכתוב ביקורת

נא לשים לב: HTML לא יתורגם!
לא טוב טוב