קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

ARDELL ארדל ריסים מלאכותיים

משלוח חינם בקנייה מעל 300₪

(זמני אספקה: 6 - 2 ימי עסקים בהתאם לאזור המגורים)
ריסים מלאכותיים של חברת ארדל - ARDELL, ריסים לאיפור מקצועי באיכות הגבוהה ביותר, המגיעים במבחר עצום של אפשרויות וסגנונות, ריסים ארוכים או קצרים, ריסים מעוגלות או ישרות, מגוון גדול של ריסים מקצועיים להדבקה.

ריסים מלאכותיים במראה טבעי לשימוש יום יומי, מבחר ריסים צבעוניים מעוצבים למראה דרמטי וזוהר, במחירים הזולים ביותר בישראל.

מצוינים למאפרות, למטרות פורים ומסיבות, צילומים, הפקות, במה וטלוויזיה.

מהפכה בעולם הריסים!! ריסים מלאכותיים מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" דגם 113.עשרות דגמים של ריסים להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
בלעדי בארץ!! מסיר דבק לריסים להסרה קלה של הריסים ללא חשש. מוצר מצויים מבית ארדל (אך לא חובה)...
₪39.00
מהפכה בעולם הריסים!!ריסים מלאכותיים מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" דגם DEMI.עשרות דגמים של ריסים להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים!!ריסים מלאכותיים תוצרת המותג העולמי המדהים והנמכר ביותר -"ARDELL"עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). המחיר שלנו הוא לרוב פחות מחצי המחיר המקובל כתוצאה מקנייה ישירות מהחברה בארה'ב . ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
ריסים בודדים קצרים משיער טבעי של חברת הענק ARDEL, עם קשר...
₪35.00
ריסים בודדים כפולים באורך ארוך, עשויים שיער טבעי.  מבית יצרנית הריסים הנמכרת בעולם "ARDELL".  ..
₪35.00
ריסים בודדים כפולים באורך בינוני, עשויים שיער טבעי.  מבית יצרנית הריסים הנמכרת בעולם "ARDELL".  ..
₪35.00
מהפכה בעולם הריסים!!ריסים מלאכותיים תוצרת מהמותג העולמי הנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). ניתן להשיג גם דבק לריסים.סדרת CORSET, דגם: 501..
₪35.00
מהפכה בעולם הריסים!! ריסים מלאכותיים תוצרת המותג העולמי הנמכר ביותר -"ARDELL" ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
ריסים מלאכותיים שלמים איכותיים לשימוש רב פעמי משיער טבעי מבית היוצר של ARDELL ריסים משיער טבעי מהמותג העולמי והנמכר ביותר ARDEL ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ)...
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים!! ריסים משיער טבעי מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).המחיר שלנו הוא לרוב פחות מחצי המחיר המקובל כתוצאה מקנייה ישירות מהחברה בארה"ב. ניתן להשיג גם דבק לריסיםסדרת GLAMOUR דגם 139..
₪29.00
ריסים מלאכותיים שלמים איכותיים לשימוש רב פעמי מבית היוצר של ARDELL, דגם 116 ריסים משיער טבעי מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים!! ריסים מלאכותיים מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).המחיר שלנו הוא לרוב פחות מחצי המחיר המקובל כתוצאה מקנייה ישירות מהחברה בארה"ב. ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים !!ריסים משיער טבעי מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).המחיר שלנו הוא  לרוב פחות מחצי המחיר המקובל כתוצאה מקנייה ישירות מהחברה בארה'ב . ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
ריסים מלאכותיות מהמותג העולמי והנמכר ביותר - ARDELL, דגם 411 ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ)...
₪35.00
ריסים שלמים איכותיים לשימוש רב פעמי משיער טבעי מבית היוצר של ARDELL מהפכה בעולם הריסים !!ריסים משיער טבעי מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).המחיר שלנו הוא  לרוב פחות מחצי המחיר המקובל כתוצאה מקנייה ישירות מהחברה בארה..
₪29.00
ריסים שלמים איכותיים לשימוש רב פעמי מבית היוצר של ARDELL ריסים משיער טבעי מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים !! ריסים מלאכותיים תוצרת המותג העולמי הטוב  והנמכר ביותר -"ARDELL"עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).המחיר שלנו הוא לרוב פחות מחצי המחיר המקובל כתוצאה מקנייה ישירות מהחברה בארה"ב. ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים!!ריסים מלאכותיים  תוצרת המותג העולמי הנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). ניתן להשיג גם דבק לריסים...
₪35.00
מהפכה בעולם הריסים!!ריסים מלאכותיים תוצרת המותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).יבוא מקביל במחיר משתלם במיוחד כתוצאה מקנייה ישירות מהחברה בארה"ב. ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
ריסים שלמים איכותיים לשימוש רב פעמי תוצרת ARDELL ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).מומלץ לרכוש גם דבר לריסים...
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים המלאכותיים!! ריסים מלאכותיים מהמותג העולמי והנמכר ביותר - ARDELL ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).סדרת GLAMOUR - דגם 138 ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
ריסים שלמים איכותיים לשימוש רב פעמי, דגם 103 מבית היוצר של ARDELL מהפכה בעולם הריסים!! ריסים במראה טבעי מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בשימוש מיטב המאפרים בארץ).ניתן להשיג גם דבק לריסים  ..
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים!! ריסים מלאכותיים משיער טבעי תוצרת המותג הנמכר ביותר -"ARDELL" עשרות דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). ניתן להשיג גם דבק לריסים...
₪35.00
ריסים בודדים ארוכים משיער טבעי של חברת הענק ARDELL, עם קשר. ריסים בודדים ארוכים-  Duralash Naturals flair Long..
₪35.00
מהפכה בעולם הריסים המלאכותיות!! ריסים מלאכותיים מהמותג העולמי והנמכר ביותר - ARDELL ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
מהפכה בעולם הריסים!! ריסים מלאכותיים מהמותג העולמי והנמכר ביותר - ARDELL, דגם 413 ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ). ניתן להשיג גם דבק לריסים...
₪35.00
מהפכה בעולם הריסים !! ריסים משיער טבעי מהמותג העולמי והנמכר ביותר -"ARDELL"עשרות  דגמים של ריסים משיער טבעי להדבקה עצמית (בהמלצת מיטב המאפרים בארץ).המחיר שלנו הוא  לרוב פחות מחצי המחיר המקובל כתוצאה מקנייה ישירות מהחברה בארה'ב . ניתן להשיג גם דבק לריסים..
₪29.00
מציג 1 עד 28 מתוך 28 (1 עמודים)