קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

גוונים נוספים לשיער

משלוח חינם בקנייה מעל 300₪ (נקודת חלוקה)

(זמני אספקה: 6 - 2 ימי עסקים בהתאם לאזור המגורים)

צבעי שיער מטריפים בגוונים משוגעים לשיער מובהר של חברת Larich'e המקורית. צבעי השיער La Riche - Directions מיוצרים מחומרים טבעיים, ללא שימוש בחמצן, אינם מכילים אמונייה וללא PPD וכמובן לא נוסו על בעלי חיים.

צבעי לה ריץ אינם רק הצהרת אופנה בגוונים מדהימים, הצבעים הללו הם גם הבטוחים ביותר לשימוש.

צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער מובהר, ככל שהשיער בהיר יותר כך גוון הצבע הינו מודגש יותר.

La Riche - Directions - צבעים מטריפים, חזקים ובוהקים, משלוח מהיר לכל חלקי הארץ.

כובע טמבל אופנתי צבעוני  - צבעי הגאווה מותאם למצעד הגאווה 2023  ..
₪29.00
תיק שק שחור עם צבעי גאווה Love Wins! אופנתי וצבעוני  - צבעי הגאווה מותאם למצעד הגאווה.  ..
₪39.90
תיק שק שחור עם צבעי גאווה אופנתי וצבעוני  - צבעי הגאווה מותאם למצעד הגאווה.  ..
₪39.90
רובינה - RUBINE רובינה - RUBINE
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אדום רובינה - Rubineצבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב את כל צבעי כיווני  La Riche אחד עם השני על מנת ליצור גוון ייחודי משלך.יש להמתין עם החומר ז..
₪57.00
צבע חציל כהה - DARK TULIP צבע חציל כהה - DARK TULIP
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון חציל כהה - Dark Tulipצבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב את כל צבעי כיווני  La Riche אחד עם השני על מנת ליצור גוון ייחודי משלך.יש ל..
₪57.00
צבע אפור - SILVER צבע אפור - SILVER
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אפור כסוף - Silverהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב א..
₪57.00
צבע אפור בהיר עתיק - ANTIQUE MAUVE צבע אפור בהיר עתיק - ANTIQUE MAUVE
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אפור בהיר עתיק - ANTIQUE MAUVEהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן ..
₪57.00
צבע אפור סוער - STORMY GREY צבע אפור סוער - STORMY GREY
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אאפור סוער - STORMY GREYהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב ..
₪57.00
צבע אפור צפחה - SLATE צבע אפור צפחה - SLATE
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אפור צפחה - SLATEהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב את כל צ..
₪57.00
צבע לבן טונר - WHITE TONER צבע לבן טונר - WHITE TONER
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון לבן טונר - White Tonerהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מיועד לטשטוש הגוון הצהבהב שנותר לעיתים בהבהרת פלטין (הבהרה לבנה), אידיאלי ומומלץ לערבוב עם גוונים נוספים לקבלת גוון פסטל בהיר יותר.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבי..
₪57.00
צהוב זועק - BRIGHT DAFFODIL צהוב זועק - BRIGHT DAFFODIL
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון צהוב זועק - Bright Daffodilצבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב את כל צבעי כיווני  La Riche אחד עם השני על מנת ליצור גוון ייחודי משלך.יש להמתין עם ..
₪57.00
שחור - EBONY שחור - EBONY
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון שחור - Ebonyצבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב את כל צבעי כיווני  La Riche אחד עם השני על מנת ליצור גוון ייחודי משלך.יש להמתין עם החומר זמן רב יו..
₪57.00
מציג 1 עד 12 מתוך 12 (1 עמודים)