קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

מדיניות החלפת / החזרת מוצרים

ברוכים הגולשים לקניון הווירטואלי חברת טרה נט שיווק אינטרנט.

הקניון הווירטואלי מציע ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים ושירותים מאת מיטב היצרנים והמשווקים, במחירים אטרקטיביים ובתנאים מיוחדים.

 • אספקת המוצרים
  א. אספקת המוצרים המוזמנים באתר מתבצע ע"י חברת שליחויות פרטית, אנו משתדלים לספק מוצרים במהרה אך בשום נסיבות לא תחול על החנות ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי, לגבי איחורי אספקה אשר תלויים בחברה המשלחת או דואר ישראל או בכל גורם אשר לא בשליטת טרה נט או מי מטעמה.
  ב. הזמנה מעל 20 ק"ג תפוצל ל-2 הזמנות, וכל אחת מהן תחויב על משלוח בנפרד.
 • ביטול רכישה
  א. הנך רשאי לבטל הזמנת מוצרים (למעט מוצרים מיוחדים - ראה להלן) שרכשת באתר בתוך 24 שעות מרגע ביצוע ההזמנה. כדי לבטל את הזמנת המוצרים עליך ליצור קשר באמצעות הדואר האלקטרוני: info@tera-market.co.il
  ב. כל מוצר שנשלח ללקוח נבדק בדיקת איכות, אם נמצאה תקלה במוצר יש לפנות לחברה ברגע קבלת המוצר על מנת לקבל את השירות הדרוש. אין החברה אחראית לכל נזק שיגרם למוצר כתוצאה מהמשלוח והוא על אחריות הלקוח עצמו.
 • ביטול עסקה אם המוצר נארז נשלח או מוכן לאיסוף, תחויב בעמלת טיפול של 10% מסך העסקה לא כולל דמי משלוח (הלקוח יחויב בעלות מלאה של המשלוח בסך 58 ש"ח הכולל החזרת המוצר ו/ או איסוף או החלפה והחזרת מוצר למחסני החברה).
 • מדיניות החלפה והחזרת מוצרים
 • ניתן להחליף מוצרים תוך 14 יום מקבלת המוצר בהתאם לזמינות במלאי, ניתן להחזיר או להחליף מוצרים באמצעות שליחות מטעם הלקוח (ניתן להיעזר בשרותי המשלוחים שלנו בתשלום שליחות כפולה) או הגעה פיזית לנקודת המכירה בהתאם למוצר שנרכש, אם לא בטוחים לאיזו נקודה להגיע, ניתן ליצור קשר עם שרות הלקוחות בטלפון: 077-4000405

  לא ניתן להחליף או להחזיר מוצרים המיועדים לחגים כגון נובי גוד, חנוכה, פורים בשל הגדרתם כמוצרים ייחודים עונתיים.

  ניתן לשלוח את המוצר אלינו באריזתו המקורית וללא שימוש לכתובת:

  טרה נט, רחוב טופז 7, באר יעקב, מיקוד: 7031694

  יש לשלוח צילום אישור שליחה למספר 050-6311565, לציין שם, מספר הזמנה, ולמה תרצו להחליף. שהמוצר יגיע אלינו נשלח אליכם את המוצר החדש בהתאם לזמינות במלאי ובכפוף לתשלום דמי משלוח נוספים.

  לא ניתן להחליף / להחזיר מוצרים שאריזתם נפתחה או שנעשה בהם שימוש

  לא ניתן להחזיר מוצרים ייעודיים לחגים

 • החזרת תחפושות או אביזרים לתחפושות שעלותם מעל 50 ₪, באריזה מקורית וללא שימוש, אפשרית עד 48 שעות מקבלת המוצר, בניכוי 5% מערך המוצר, לא ניתן להחזיר מוצרים בערך נמוך מ-50 ₪.

  החזרה אפשרית באמצעות שליחות מטעם הלקוח תוך 48 שעות יש לשלוח אסמכתא למשלוח למספר 050-6311565, ולציין שם ומספר הזמנה, שהמוצר יגיע אלינו נבצע החזר לאמצעי תשלום אתו שולמה ההזמנה, בניכוי דמי משלוח.

 • שאלות ובירורים
  לבירורים ולשאלות במהלך הקנייה ניתן לפנות אל מרכז ההזמנות של החנות, 24 שעות, 7 ימים בשבוע באמצעות הדואר האלקטרוני info@tera-market.co.il, או באמצעות הטלפון בימים א-ה בין השעות 10:00-18:00  במספר  077-4000405