קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

גווני אפור לשיער

משלוח חינם בקנייה מעל 300₪ (נקודת חלוקה)

(זמני אספקה: 6 - 2 ימי עסקים בהתאם לאזור המגורים)
צבע אפור - SILVER צבע אפור - SILVER
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אפור כסוף - Silverהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב א..
₪57.00
צבע אפור בהיר עתיק - ANTIQUE MAUVE צבע אפור בהיר עתיק - ANTIQUE MAUVE
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אפור בהיר עתיק - ANTIQUE MAUVEהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן ..
₪57.00
צבע אפור סוער - STORMY GREY צבע אפור סוער - STORMY GREY
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אאפור סוער - STORMY GREYהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב ..
₪57.00
צבע אפור צפחה - SLATE צבע אפור צפחה - SLATE
4 יחידות ב 200 ₪
צבע לשיער לה ריץ בגוון אפור צפחה - SLATEהערה! - גוון זה מיועד לשיער מובהר חזק פלטין לבן.מומלץ להשאיר את הגוון בעת המריחה כשעה ואז לשטוף.צבעי השיער המגניבים של La Riche  בוהקים יותר ומקבלים את הגוון הרצוי בצורה טובה יותר על שיער בהיר או מובהר.ניתן לערבב את כל צ..
₪57.00
מציג 1 עד 4 מתוך 4 (1 עמודים)