קטלוג מוצרים
עגלת הקניות

פריטים ממותגים לבית הספר

משלוח חינם בקנייה מעל 300₪

(זמני אספקה: 6 - 2 ימי עסקים בהתאם לאזור המגורים)
מחק בסגנון דרקו מלפוי הקסום מבית הארי פוטר השתמשו במחק בכדי לדעת את סודות משפחת מלפוי הטהורה והמסתורית מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪15.00
מחק בסגנון הארי פוטר המכשף האהוב ביותר מוצר מקורי מבית הארי פוטר מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪15.00
מחק בסגנון דמבלדור המייסד והמנהיג של "מסדר עוף החול" מבית הארי פוטר מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪15.00
מחק בסגנון הרמיוני גריינגר התלמידה הנבונה והחכמה ביותר מוצר מקורי מבית הארי פוטר מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪15.00
תוסיפו קסם לכתיבה מחברת ספירלה בסגנון הוגוורטס בית הספר לקוסמות האגדי. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪69.00
קלמר איכותי עם הדפס של רייבנקלו הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר מפת הקונדסאיים​ עם הדפס של המפה הקסומה והנדירה ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
קלמר איכותי עם הדפס של הדוויג אוח השלג מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
מחברת בסגנון גריפינדור בית הנאמנות והאומץ המירבי של עולם הקוסמים. מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪49.00
סט מדבקות קסומות בסגנון הארי פוטר וחבריו מבית WB מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪39.00
  עט עם פונפון רייבנקלו מלא בגאוות הבתים של הארי פוטר! העט מסמל את הבית האגדי רייבנקלו, בית החוכמה הידוע.  חושבים שהייתם נבחרים לרייבנקלו? אז למה אתם מחכים מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
  עט עם פונפון האפלפאף מלא בגאוות הבתים של הארי פוטר! העט מסמל את הבית האגדי האפלפאף. חושבים שגם אתם? אז למה אתם מחכים מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
  עט עם פונפון גריפנדור מלא בגאוות הבתים של הארי פוטר! העט מסמל את הבית האגדי גריפדנור, ביתו של הארי פוטר, רון והרמיוני. חושבים שגם אתם? אז למה אתם מחכים מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
  עט עם פונפון סלית'ריןמלא בגאוות הבתים של הארי פוטר! העט מסמל את הבית האגדי סלית'רין, ביתם של הרשעים הכי אפלים וקסמים שנראו על המסך. חושבים שגם אתם? אז למה אתם מחכים מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
עט קסמים הארי פוטר בצורת שרביטו שנוצר על ידי אוליבנדר עם ליבת נוצות עוף החול הקסומה. "The wand chooses the wizard מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.אורך העט : 33 ס"מ ..
₪99.00
תג מזוודה - רייבנקלו הנתלה על המזוודה/תיק מבית החכמה המקוריות והנבונותבראשות הפרופסור פילטוויק המורה האגדי ללחשים!*פריט מבית Fame Bros מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪20.00
קלמר איכותי עם הדפס של סליתרין הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
תיק שק מגניב במיוחד עם הדפס של סמל גריפינדור מבית הארי פוטר המותג המקורי מבית WB מוצר מושלם למתנה,  אספנות או כמזכרת.  ..
₪39.00
עיפרון עץ עם מחק, בסגנון גריפינדור הבית האהוב ביותר! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪20.00
מארז קסמים דמבלדור בצורת שרביטו המופלא של דמבלדורהמארז כוללעט אחד בצורת שרביטו של דמבלדורסימניה עם תמונתו של דמבלדור"The wand chooses the wizard" מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪49.00
מחברת בסגנון סליתרין הבית המתוחכם והערמומי ביותר! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪49.00
סט מדבקות קסומות בסגנון הבית האהוב רייבנקלו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.גודל המדבקות:1x75mm4x20mm..
₪15.00
סימניות מתכת יצוק מצופות באמייל ידני. הסט כולל חמש סימניות. כל אחד באורך של שישה סנטימטרים.כל אחד בבית הספר ירצה סימניה קסומה שכזאת!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪269.00
חותמת שעווה - רייבנקלו מרהיבה ומיוחדת בעיצוב בית החכמה המקוריות והנבונות בראשות הפרופסור פילטוויק המורה האגדי ללחשים!כל אחד בבית הספר ירצה חותמת שעווה קסומה שכזאת!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.עשוי מתכת יצוקה, שעווה כלולה.גובה בערך 10 ס"מ..
₪189.00
חותמת שעווה - סליתרין מרהיבה ומיוחדת בעיצוב הבית המתוחכם והערמומי ביותר בראשות הפרופסור סנייפ הנסיך חצוי הדם.כל אחד בבית הספר ירצה חותמת שעווה קסומה שכזאת!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.עשוי מתכת יצוקה, שעווה כלולה.גובה בערך 10 ס"מ..
₪189.00
חותמת שעווה - הפלפאף מרהיבה ומיוחדת בעיצוב הבית ההגון הסבלני והמתחשב בראשות פרופסור ספראוט המורה לקסם של הצמחים!כל אחד בבית הספר ירצה חותמת שעווה קסומה שכזאת!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.עשוי מתכת יצוקה, שעווה כלולה.גובה בערך 10 ס"מ..
₪189.00
קלמר איכותי עם הדפס של הפלפאף הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪29.00
בקבוק איכותי עם הדפס של רייבנקלו הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  *מוצר זה עשוי 100% נירוסטה ומידותיו כ-27 ס"מ גובה ו-22 ס"מ קוטר...
₪119.00
סט סיכות מרהיב ומיוחד עם שלל דמויות וסמלים מעולמו של הארי פוטר! סיכות מדליקות מתאימות לאיבזור חולצות , גקטים , תיקים ארנקים וכו’ מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  ..
₪20.00
בקבוק איכותי עם הדפס של הפלפאף הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  *מוצר זה עשוי 100% נירוסטה ומידותיו כ-27 ס"מ גובה ו-22 ס"מ קוטר...
₪119.00
בקבוק איכותי עם הדפס של גריפינדור הבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  *מוצר זה עשוי 100% נירוסטה ומידותיו כ-27 ס"מ גובה ו-22 ס"מ קוטר...
₪119.00
בקבוק איכותי עם הדפס של סליתריןהבית האהוב ביותר מבית הארי פוטר הצטרפו למסעו המרתק והמופלא של הארי וחבריו! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.  *מוצר זה עשוי 100% נירוסטה ומידותיו כ-27 ס"מ גובה ו-22 ס"מ קוטר...
₪119.00
סט מדבקות קסומות בסגנון הסמלים האייקונים מבית הארי פוטר מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪15.00
עט ¾Platform 9 - עט קסום ומופלא מגיע עם 6 צבעים אדום כחול שחור ירוק כתום וסגול.הכינו את ספר השיקויים שלכם, ועצבו אותו מחדש!מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪29.00
מארז קסמים הארי פוטר בצורת שרביטו המופלא של הדמות האהובה הארי פוטר.המארז כוללעט אחד בצורת שרביטו של הארי פוטרסימניה עם תמונתו של הארי פוטר"The wand chooses the wizard" מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת...
₪49.00
סט מדבקות קסומות בסגנון הבית האהוב הפלפאף! מוצר מושלם למתנה , אספנות או כמזכרת.גודל המדבקות:1x75mm4x20mm..
₪15.00
מציג 1 עד 36 מתוך 96 (3 עמודים)